Galerijas

2017. gads bildēs

Arī šogad ideju un pasākumu pietiek. Turpinām būt aktīvi un nest VĶTInstutūta, MĶFakultātes un RTUniversitātes vārdu tautās.

Latviešu

LTV raidījums "Izgudrotāji"

27. aprīlī raidījumā "Izgudrotāji" VĶTI pētniece K. Ruģele par alternatīvās biometāna iegūšanu. 20. aprīlī raidījumā «Izgudrotāji» VĶTI bioinženierijas profesors un uzņēmējs J.Vanags par bioreaktoru ražošanu Latvijā.

Latviešu

2016. gads bildēs

Baudam dzīvi arī 2016.g. Sezonu sāka meitenes Sieviešu dienas rallijā - 48. vieta no 702 ekipāžām. Mūsu vīrieši sumina kolēģes sieviešu dienā. Dalība ļoti lietainajā maratonā. Loreal stipendija sievietēm. Dažādi pasākumi skolniekiem - ēnu diena, sadarbība ar Laikmetīgās mākslas muzeja darbnīcām u.c.

Latviešu

Mūsu produkti pārtāv Latviju EuroNanoForum 2015

Kalcija fosfāts - tā nav tikai viela, tas ir materiāls ar formu, mehānisko stiprību, regulētu šķīšanas ātrumu un pēc nepieciešamības pievienotiem mikroelementiem. Reizēm kalcija fosfāts ir arī nanomateriāla formā, par to stāstījām un rādījām šajā konferencē.

Latviešu

Sportojam un atpūšamies 2015

Lieldienas, Jāņi, Ziemassvētki, Izlaidumi, Maratoni, RTU Sporta sacensības Ronīšos u.c - mēs, RBIAC, esam vieni no aktīvākajiem un atraktīvākajiem RTU 'gabaliņiem' :)

Latviešu

RTU 56. Studentu zinātniskā un tehniskā konference (2015)

RTU 56. Studentu zinātniskā un tehniskā konference.

Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte VISPĀRĪGĀS ĶĪMIJAS TEHNOLOĢIJAS UN BIOMATERIĀLU ĶĪMIJAS UN TEHNOLOĢIJAS SEKCIJA

Darbus prezentē 19 referenti - bakalauranti un maģistranti

Latviešu

Filmiņas par VĶTI un RBIAC pētījumiem

Par jaunu risinājumu meklēšanu osteoporozes ārstēšanai un kaulu lūzumu ātrākai sadziedēšanai stāsta Kristīne Šalma-Ancāne LR1 raidījumā Nākotnes stāsti. Ieraksts, 5 min un raksts TVNET.

Latviešu

Zinātnieku nakts 2014

VĶTI sadarbībā ar Latvijas Jauno zinātnieku apvienību un Latvijas Nacionālo bibliotēku arī šogad interesentiem piedāvāja iespēju iepazīties ar zinātni. Šī gada tēma "Kristāli". Pasākuma laikā ikvienam bija iespēja iepazīties ar bibliotēkas krājuma grāmatu izlasi par kristāliem, aplūkot kristālu izstādi, klausīties šai tematikai veltītas lekcijas un vērot eksperimentus.

Latviešu

Jaunās mācību iekārtas ieņem katedru un fakultāti

Beidzot esam sagaidījuši jaunās ķīmijas tehnoloģijas iekārtas! Diemžēl durvis ir par mazu, bet labi, ka logi ķīmijas fakultātes ēkai ir lieli!

Latviešu
Subscribe to RSS - Galerijas