Kā nokļūt?

Kā nokļūt Paula Valdena ielā 3/7?

P.Valdena iela atrodas Rīgā, Ķīpsalā. VĶTI atrodas Materiālzinātņu un lietišķās ķīmijas fakultātes ēkā, kas ir pelēki oranža 3-koprusu ēka ar ieeju no korpusu savienošanās vietas - gan no Ķīpsalas izstāžu halles puses gar RTU Zinātnisko Bibiotēku, gan no RTU studentu pilsētiņas puses. Skatīt attēlu zemāk.

Ar sabiedrisko transportu

  • ar 57 autobusu līdz pieturai "Rīgas Tehniskā universitāte" Ķīpsalas ielā (pie RTU baseina). Šis ir visērtākais transporta līdzeklis braucot no Centrālās stacijas vai Autoostas, tomēr kursē ļoti reti.
  • daudz biežāk kursē 3.autobuss, 9.trolejbuss un 246.mikroautobuss, kas arī ir ļoti izdevīgi braucot no  Autoostas līdz pieturai "Kalnciema iela" uz Daugavgrīvas ielas, bet līdz fakultātei vēl jāiet 10-15 minūtes gar Zunda kanālu.
  • Pieturā "Ķīpsala" pietur gandrīz ikviens transporta līdzeklis, kas šķērso Vanšu tiltu: 5., 9., 12. un 25. trolejbuss, 13., 30., 37., 41., 53., 57. autobuss un 236, 237 un 241 mikroautobuss No šīs pieturas līdz fakultātei jāiet 7-10 minūtes šķērsojot visu Studentu pilsētiņu.

Kā nokļūt Pulka ielā 3 - RTU RBIAC?

Pulka iela ir šķērsiela starp Daugavgrīvas ielu un Slokas ielu (Pārdaugavā). RBIAC atrodas tikai 15 minūšu gājiena attālumā no MLĶF un RTU Studentu pilsētiņas.

Uzmanību autobraucējiem! Slokas iela posmā no Pulka ielas līdz Dzirciema ielai (tas ir uz Imantas pusi) ir vienvirziena, braukt drīkst tikai UZ Imantu. Un braucot no Pulka ielas nedrīkst griezties pa kreisi uz Daugavgrīvas ielas Bolderājas virzienu (to var paveikt griežoties pa labi, un tad uzreiz luksoforā pa kreisi mazajā šķērsieliņā ar benzīna uzpildes staciju apgriezties.

Ar sabiedrisko transportu

  • Ar 3. vai 13. autobusu līdz pieturai "Ūdens iela"
  • Ar 5. tramvaju līdz pieturai "Eiženijas iela"

Attēli sagatavoti izmantojot Rīgas satiksmes mājaslapu. Dzeltenie aplīši ir sabiedriskā transporta pieturvietas.